Džungla forum - zajebancija do daske

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Džungla forum - zajebancija do daske

Divljina, ludilo, žurke, alkohol, zabava...

       Dobrodošli na Džungla forum!!! Uživajte u Looooooooooodoj zabavi!!.. :)                                   

    PRAVILA FORUMA KOJIH SE TREBA PRIDRŽAVATI!!!

    bodomiere
    bodomiere
    Admin
    Admin


    Broj postova : 654
    Join date : 12.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Kaštel Sućurac

    PRAVILA FORUMA KOJIH SE TREBA PRIDRŽAVATI!!! Empty PRAVILA FORUMA KOJIH SE TREBA PRIDRŽAVATI!!!

    Postaj by bodomiere sub stu 13, 2010 1:34 am

    Poštovani/Poštovana forumašu/forumašice dobro došao/dobrodošla na ---forum.Sad ćeš saznat neka pravila koja se MORAJU poštovati.Molim te pročitaj ih do kraja da ne bi bilo problema kasnije,normalno ako je šta nejasno možeš poslat PP ili se javit u za to predviđenu temu Nije mi jasno,koji kurac???

    1.Ovdjesmo svi ravnopravni,bilo da smo obični članovi,moderatori,global moderatori ili administratori,bilo da smo iz Hrvatske,Bosne,Srbije,Federacije Septičke jame i Kanalizacije...Nitko nije iznad nekog drugog,svi smo jednaki.

    2. Mi smo svi jedna velika obitelj ❤…Želimo da se i ti osjećaš da si pripadnik/pripadnica našeobitelji.Zato nema zakona šutnje.Možeš mislit slobodno (što razumijemnakraju krajeva s obzirom na to kakvih ljudi ima na netu danas) „Kojikurac sad ovaj priča o nekoj obitelji pizdi materinoj,neću mu jagovorit sad o seb ko zna kakav se to debil krije iza ekrana!!!“,ipotpuno si u pravu ako to misliš.Al daj nam priliku da ti dokažemokakvi smo…Bar mi administratori flower

    3.Zabranjenoje bit fin i sva sranja (OVO DOSLOVNO SVATITE SAD ŠTO ČITATE),a„kriomice“ off-topicat i spamat i kad vam se dodjeli posebni status(moderator,global moderator,administrator) pizdit drugima da se nesmije off-topicat i spamat i uz to i vi da pomalo spamate ioff-topicate.Drugim rječima zabranjeno je bit pizda.Ne zajebavamse.Lijepo vas molim ponašajte se kao ljudi.Imamo iskustva sa ovakvimpizdama od ljudi sa drugih foruma,nije bitno kojih foruma i koji su toljudi.Nije bitno tko ste,šta ste,otkuda ste,ako imate neki problem sabilo kime na forumu ili bilo čime na forumu slobodno se javitečlanovima sa specijalnim statusima (moderatori,globalmoderatori,administratori).Uvijek smo otvoreni zaprijedloge,pitanja,sugestije,žalbe,molbe,pohvale.Sve od navedenog ćenam itekako laskat jer će nam to govorit da imate povjerenja u nas,a mićemo to povjerenje nagradit našim povjerenjem i prijateljstvom.

    4.Štagod vam smeta na forumu,slobodno recite pa makar me poslali u pizdumaterinu (mene,bodomiere-a ostale administratore NE,jer sam ja ovdjehaj da tako kažemo „glavni“ među administratorima,ovaj forum je„moj“,ja sam ga napravio uz pomoć drugih iskusnih forumaša,ali ako sena bilo kome trebate istresti zbog nekih sranja koja vam se nesviđaju,ako želite nešto reć nekome od administratora,ako vam neštostvarno toliko smeta da bi administratore rado poslali u pizdu materinujer je to tako kako vam do bola smeta ja sam tu,bodomiere.Ako se pitatezbog čega baš ja,znači da niste pozorno čitali.Vratite se na početaktočke 4 i pozornije pročitajte.

    5. Sve ima svoje granice.

    6.Nitko od moderatora,global moderatora ili admina nije odgovoran za bilošta što vam bilo tko napiše bilo u PP bilo u temi.Dužnost moderatora iglobal moderatora je da kad vide takvo nešto u temi(vrijeđanje,psovanje forumaša/forumašice) da odmah jave administratoruNE na PP nego u temi Forumaši i forumašice koji ne poštuju pravila.Normalnoova tema je za sve tako da i ako si obični članmožeš ovdje ostavitipost daje netko ili tebe ili nekoga drugog vrijeđao,kao imoderatori iglobalmoderatori,morate ostaviti citat (kliknite na Quote napostu ikopirajte post i onda ga u ovoj temi zalijepite i ostavite linkpomogućnosti te teme u kojoj je vrijeđano ako ne onda samo ime teme i ukojem se PDF-u (podforumu) nalazi.

    7. Ako imaš nešto osobno sanekim forumašem/forumašicom,nemojte se prepirati i svađati utemama,neka ostane između vas,imate PP tamo rješavajte svoje stvari.

    8.Ne morate sve sa foruma volit.Slobodno mrzite,ali nemojte u temama(tj.javno) se svađat i vrijeđat druge i rješavat vaše međusobneprobleme.Za takve stvari imate PP.

    9. Smije se psovat sve dokje to ugranicama zajebancije,dok se ne vrjeđa bilo koga SA FORUMA.Akovam padne na pamet da kažete „Jebem ti vladu moje države“ možeteslobodno reć „Jebem ti vladu moje države pička im materina“ i neće vamnitko ništa.Ovo sa vladom što sam napiso normalno da ne mora bitzajebancija,to je samo primjer nekakav,al ako vas neko pita npr. štastedoručkovali vi kažete pržena govna sa datuljama,to je u granicamazajebancije.

    10. Zabranjeno je psovat bilo kakve religijskestvari iz bilo koje religije,jer nikad ne znate koga time možeteuvrijedit.Možda vama neće smetat ako vam neko dođe i kaže jebem tiboga,al ako vi nekom tako dođete to tu osobu baš možda i oće uvrijedit.

    11.Najvažnije – ovdje nema zakona šutnje;šta god ti je na pameti,šta godti smeta,šta god želiš nebitno tko si,šta si možeš reć,il u za topredviđenim temama il na PP moderatorima,global moderatorima iliadminima.


    12. AKO VAS BILO TKO SA FORUMA MALTRETIRA NA PP(na bilo koji način,prijetnje,seksualno,ovako-onako[ovo ne vrijedi akoje u pitanju svađa,znači ako vam u svađi psuje sve po spisku i to,drugaje stvar ako vam netko kaže ubit ću te,silovat ću te itd.]) Quatajte PPna grupu „Administratori“.Mi ćemo najprije upozorit,a ako nastavi znase,jedan ljepi ban.

    13. Šta god vam smeta,ako imate nekiprijedlog,slobodno se možete javiti moderatorima,globalmoderatorima,administratorima na PP ili u za to predviđene teme kao štoje npr. Vaši prijedlozi.U ovu temu se mogu javiti svi članovi bez obzira na status koji imaju na forumu(imaju – bolje rečeno možda koji uživaju :geek: ).

    14.Nikadništa ne prešućuj šta ti smeta,prijavi administratorima na PP,ako neznaš kome,slobodno meni,bodomiere-u i miran/mirna si što se tičepovjerenja,isto ko i kod ostalih administratora,ali ko što sam već rekoja sam ovdje „glavni“ pa ako oću da mi forumaši i forumašice buduzadovoljni onda moram i ja bit kako treba administrator jel tako ;) ?Samo zadovoljan radnik je dobar radnik.

    15.Spam(stavljanje , ; . -_ ! „ # $ % & / ( ) = ? * i ostalih sranja) nijedozvoljeno.Off-topic (npr.u temi o kuhanju počnete pričat o pranju podaje dozvoljeno,dok se ne počne npr. dođe neko i priča s nekim kako štakuhaju za ručak,a onda neko upadne kako se treba prat pod.Ako se na tutemu o pranju poda dođe raspravljajući o kuhanju to da,bez daljnjegaibez pitanja).

    16. Ne može svatko bit administrator.Da sepostane administrator treba se dokazat,ne postovima,otvaranjem tema itim sranjima,nego kao čovjek.Administratori o tome odlučuju,a kadodlučimo koga bi mogli stavit za administratora u temi Administratorski prijedlozi za administratoraće bit predložen/predložena forumaš/forumašica.7 dana od postavljanjaprijedloga tema će bit otključana za sve forumaše/forumašice i tu ćetepisati svoje zašto mislite da bi taj forumaš/forumašica mogla bitdobar/dobra administrator/administratorica ili zašto bi tajforumaš/forumašica bio/bila loš/lošaadministrator/administratorica.Kada istekne 7dana,administratori ćeprebrojati „Za“ i „Protiv“ razloge.Ako bude više razloga „Za“preporučeni/preporučena forumaš/forumašica će (normalno ako želi) bitinovi/nova administrator/administratorica,a ako bude više razloga„Protiv“,ako predloženi forumaš/forumašica želi dobit će probni rok od7 dana da dokaže da to nije istina da ne može bit dovoljno dobar/dobraadministrator/administratorica.Normalno da to ne znači da ne možeizgubit status administratora/administratorice i nakon tih 7 dana,a dali se pokazao/pokazala kao dobar/dobra moderator/moderatorica toodlučuju postojeći administratori.

    17. U temi Tko želi biti moderator?se svatko može javiti,ovisno o tome da li to želi,normalno.Nekad akobude falilo moderatora,administratori će postaviti post „Traži semoderator za taj i taj PDF“.Ko bude želio,normalno da će se javiti bezstraha slobodno.„Natječaj“ će biti otvoren 7 dana,isto kao i zaadministratora;vi ćete davati svoja mišljenja „Za“ i „Protiv“.Nakon tih7 dana,administratori će pozbrajati „Za“ i „Protiv“.Ako bude višerazloga „Za“,imamo novog moderatora,a ako bude više razloga „Protiv“forumaš/forumašica koji se prijavio/prijavila za moderatorstvo,dobit ćeprobni rok od 7 dana.Normalno opet ne znači dane može izgubit statusposlije tih 7 dana.

    18. Zabranjeno je nepoštovatiova pravila(ma zamisli kako sam pametan???),inače najprije idu MAXIMALNO 3 opomene(ovisno o težini prekršaja koji ste napravili ovisi brojopomena,također ćete biti opomenuti javno i na PP) i banirani ste.Kao iza „natječaje“ za moderatore i administratore dobit ćete probni rok od7 dana da se popravite.Znači,ako napravite teško sranje,samo takvo,kadvas administratori opomenu i kažu da više neće bit opominjanja imaterok od 7 dana da dokažete da se možete i da ćete se popraviti.Ako se utih 7 dana popravite i onda kad prođe tih 7 dana opet počnete kršitipravila bit ćete banirani bez upozorenja.Pomoću vaše IP adrese vas semože otkriti čak i kad promijenite nick.Ako slučajno mjenjate IP adresuopet vas možemo otkriti :bball: ,a to vam već neću reć kako.Administratorska tajna ☀ .

    19.Molimovas da ako primijetite negdje da je bad link (neispravan link) dao tomeobavijestite moderatora/moderatore tog PDF-a,global moderatora/globalmoderatore ili administratora/administratore.Molimo vas da baremnavedete ime teme i u kojem se PDF-u nalazi tako da možemo izbrisatitaj link.Normalno također to je zadaća moderatora,global moderatora iadministratora,da uklanjaju takve linkove čim ih primjete.

    20.OBAVEZNO AKO NEŠTO KOPIRATE SA NEKE DRUGE STRANICE (NEKI TEKST) NAKRAJU NAPIŠITE SA KOJE STE STRANICE TO KOPIRALI DA NAS NE BI TUŽILIZBOG POVREDE AUTORSKIH PRAVA!!!

    21. Jebeš internetski bonton,ako ti se piše VELIKIM SLOVIMA PIŠI SLOBODNO JEBO GA JA :cheers:.Sva pravila i pravilnici su prepuni svakakvih gluposti.Ako natipkovnici nemaš Č,Ć,Đ,Š,Ž,radije ostavi C,D,S,Z nego pisat CH,TJ,SH,ZHi takva sranja.To 99% ljudi mrzi i teže je za čitat.Jedino što se nesmije je Quotat post koji je odmah iznad.To jedino.Članovi saspecijanim statusima to moraju brisat (NE CIJELI POST NEGO SAM QUOTANjEJEDINO!!!).Također ako quotate nemojte quotat slike OSIM AKO NIJE BAŠPOTREBNO.AKO VEĆ MORATE QOUTAT POST KOJI JE ODMAH IZNAD quotajte samopotrebni dio.To su mene naučili na relax-forum.ocm i toga sam senastojo pridržavat,molim vas i da se i vi toga nastojite pridržavat.

    22. U postovima slike nesmiju biti veće od 800*600 piksela,nemoguće ih je prikazati.Ali ih se može promijeniti ovdje

    23. Zabavi se :farao:

    Navrati u temu I am new here :-D i predstavi se bit će nam drago,alinormalno i ne moraš,tebi na volju ;-) ,privatnost se također poštuje.

    Navrati u Džunglarska krčma,piće,zajebancija,chat na koju čašicu omiljenog pića,zajebancije.pričice i ugodnog druženja 8) .

    S poštovanjem vaš "glavni" administrator

    bodomiere.

      Sada je: uto svi 07, 2024 7:06 am.