Džungla forum - zajebancija do daske

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Džungla forum - zajebancija do daske

Divljina, ludilo, žurke, alkohol, zabava...

       Dobrodošli na Džungla forum!!! Uživajte u Looooooooooodoj zabavi!!.. :)                                   

    12.12.2012. VEZAN ZA KREACIJU SUNČEVOG SISTEMA

    bodomiere
    bodomiere
    Admin
    Admin


    Broj postova : 654
    Join date : 12.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Kaštel Sućurac

    12.12.2012. VEZAN ZA KREACIJU SUNČEVOG SISTEMA Empty 12.12.2012. VEZAN ZA KREACIJU SUNČEVOG SISTEMA

    Postaj by bodomiere čet stu 18, 2010 11:25 pm

    UVODNIK 1.
    Tekstove koji slijede možete okaraktezirati kao znanstvene doktrine, ali isto tako kao tekstove koji ulaze u okvire “na rubu znanosti”, odnosno, ako vam se to više sviđa, “preko ruba znanosti”.

    Većna samom početku vas moram upoznati da će tekstovi koji slijede ustvari biti uvodnici u kompletno saznanje koje je vezano za Postanaksvijeta.
    Dakleja neću započeti s izlaganjem kako je svijet Postao, iako bi po nekojlogici bilo normalno da započnem iznositi teoriju koja se tiče Začetka,odnosno da zapoćnem s izlaganjem od onog momenta kad je u ne-prostoru Majke (Iskonske) prirode formirana prva trodimenzionalna čestica, koja nam je poznata kao Supstancija postanka, ili ''božja čestica'', dok je znanstvenici nazivaju Higgsov bozon.
    Svakakoda me je na to navelo to što će se u izlaganju kompletne materijePostanka naći mnogo novih informacija koje traže da budu, od mojestrane, shvatljivo obrazložene.
    Dabi ovu posljednju rečenicu bolje shvatili to ću za primjer navestipodatak da vrijeme prije samog Začetka možemo posmatrati jedino krozprizmu fikcije, a poznato je da izlaganja koja ulaze u polja fikcijemnogim ljudima su teško shvatljiva.
    Ovako,kad je u svijesti čovjeka prisutna spoznaja da postoje kozmos,galaksije, zvjezdani sistemi, da se u materijalnim prostorima kozmosapojavljuju fenomeni kao što su crne rupe, strune i superstrune,galaksije, zvjezdani sistemi, nove i supernove..., to je svakom čovjekulakše da prihvati onu fikciju koja nam kao ''pomoćno sredstvo'' pomažeda dođemo do neke stvarnosti koja nam se predstavlja kroz mnoge oblike materije.

    Daklesve ovo prethodno navedeno je bilo presudno što ću započeti s objavamakoje su vezane za Postanak Sunčevog sustava, koji Postanak je u mnogočemu identičan s Postankom svijeta.

    Inače, ovateoretska postavka koju ću iznijeti može da bude interesantna i iz tograzloga jer je vezana za datum 21. 12. 2012. godinu, odnosno za datumkad Sunce treba da započne svoj prelazak iz jedne ravnine našegalaksije u drugu.
    Taj događaj se odigrava cca. svakih 13.000 i 26.000 godina.
    Ovdjetreba da navedem da ja zasad nemam namjeru pisati o tome šta će sedešavati prije i poslije 2012-te, već ću iznijeti studiju koja jevezana za izgrađenost kompletnog Sunčevogsistema, iz koje će svako moći zaključiti zašto i kako Sunca prelazi sjedne strane galaktičke ravnine u drugu, što će se negativno odražavatina kompletan Solarni sistem i više-manje na sve ono živo koje će u tommomentu bivstvovati u tom Sistemu.
    Da bi sam prelazak Sunca bolje shvatili pogledajte ove dvije slike (slobodni prikaz):


    12.12.2012. VEZAN ZA KREACIJU SUNČEVOG SISTEMA


    Dali pratite ovaj znanstveni cirkus koji je započet od strane hrvatskih"znanstvenika" a vezano za program na HRT pod naslovom "Na rubuznanosti" gdje je voditelj tog programa Krešimir Mišak.
    Normalno da sam i ja iznio na nekoliko mjesta svoje mišljenje iz kojegse vidi da ta emisija zaslužuje da se zove "Na rubu znanosti"
    Sad, da budem dosljedan svojem načinu humorističkog izražavanja to samnapisao tekst kojeg ću vam prezentirati, kako bi malo odmorili svojudušu od "znanstvenih" budalaština.


    Jutarnji list- Hrvatski znanstvenici: Kakvo ledeno doba: najveća nam je prijetnja globalno zagrijavanje


    Većina klimatskih modela ukazuje na dominantan čovjekov doprinos recentnim klimatskim promjenama... - Na rubu znanosti - na rubu pameti


    Piše: Radoslav Dejanović
    Onošto ne podnosim, ono što smatram pogrešnim, čak i opasnim – jestguranje tih stvari pod egidu znanosti. Nemojte – štetno je, može iugroziti nečiji život. Prepustite znanost znanstvenicima a bacanjegraha bacačicama graha.
    Pratite li emisiju “Na rubu znanosti” koju vodi Krešimir Mišak, a emitira Hrvatska televizija? Akone, ovisno o afinitetima – niste propustili ništa, ili ste propustiliprosvjetljenje. Riječ je o emisiji koja ugošćuje najrazličitije likove,a bavi se stvarima koje neki nazivaju “rubnim stvarima u znanosti” -telepatijom, bioenergijom, teorijama zavjere, NLO-ima, aurama,homeopatijom...
    - Peticiju protiv emisije potpisalo je 115 znanstvenika, među kojima su Đikić i akademik Silobrčić Tu peticiju dosad je potpisalo preko 115 znanstvenika, među njima i javnosti poznata imena poput prof. Ivana Đikića, akademika Vlatka Silobrčića i Stjepana Marčelje, dr. Borisa Lenharda, prof. Hrvoja Kraljevića i drugih...

    - Zašto pametni ljudi vjeruju u nadnaravno


    Odaklepotječe vjera u nadnaravno? Zašto je tako raširena? Hoće li sečovječanstvo ikad osloboditi te vjere? Općenito, zašto većina ljudivjeruje u čudne stvari? Posebno, zašto PAMETNI ljudi vjeruju u čudnestvari?...
    - Pet mladih znanstvenika objašnjava zašto popularnoj emisiji nije mjesto u Znanstveno-obrazovnom programu HRT-a....... itd.

    Čitam, pa čitam... i na kraju, iako sjedim sam u svojoj radnoj sobi, dođe mi želja da zaplješćem.
    I dok sam stavio ruke i dlanove u poziciju da zaplješćem - odjednom mi se nametne misao:
    - Hej, kome ćeš pljeskati?
    I ko na crtanom filmu ruke mi ostadoše u zraku, zauzevši položaj ko pred samo pljeskanje.
    - Kako kome – pomislim, i zgrozim se na pomisao da sam ušao u vode paranormalnog.
    I dalje razmišljam, koristeći svoju misao:
    - Koliko ja znam samo paranormalci mogu da ostvare misaoni kontakt s nekom svješću koja izlazi iz peteročulnih znanstvenih okvira.
    Na to mi nametnuta misao nametne svoju misao:
    - Hej,zar ti ne znaš da će znanstvenici reći (radi njihovih peteročula skojima se jedino služe), da ima još i drugih alternativnih kombinacijaostvarivanja misaonih kontakata s nekom sviješću).
    Pitaj to znanstvenike psihijatrije.
    Ta misao od strane misli podiže mi andrenalin.
    Ipak, progutah zadnju primjedbu bez primjetljivog stresa.
    - Kako kome ću pljeskati? Pa normalno, ovim gore navedenim znalcima, ali i ostalim znalcima svijeta jer svi oni čuvaju do besvijesti svoja znanja, koja su se približila do pred sama «rajska vrata».
    - Hmmm – pomisli kroz moju svijest misao pa misliš li i ti da se nalaze sa znanjem pred «rajskim vratima»?
    Na to će moja misao:
    - Ne da mislim, ja to znam jer sam i ja bio znalac.
    Naime i ja sam kreirao s ekipom u konstrukcionom birou bacače, topove, višecijevni bacač raketa “Oganj”... - a ta oruđa znaju da kreiraju jedino znalci.
    Dakle ne paranormalci.
    I sve koje sam s ekipom stvorio su postala pomoćna sredstva da se ''pomogne'' ljudima da «uđu kroz rajska vrata».
    Na ovo se opet javi misao (ne moja):
    - S ovim se slažem.
    Alitad dok si bio znanstvenik koji je s ekipom pravio ono koje ćeuništavati ti nisi znao šta se je u ne-prostoru Majke prirode događaloPRIJE nego je stvoren Higgsov bozon, odnosno Božja čestica, koje jeznana i kao Supstancija postanka.
    Itad nisi znao ni to da je PRIJE; ne-prostor Majke prirode u potpunostiispunjavala crna tvar (pratvar, pramaterija) – od koje su uz pomoćStvoritelja u jednom dijelu ne-prostora Majke prirode djelomičnopostale čestice antimaterije – da bi po PRVOM Velikom prasku (Big Bang)nastala inteligentna materija.
    Inisi znao da kozmos (svemir, univerzum...) ne postoji već da je tofikcija – a to znači da su znansvene objave, po kojim je kozmozzakrivljen, da se širi... neistinite.
    Itad nisi znao da su u galaktičkim kao i zvjezdanim sistemima formiraneenergetske mreže, koje su nastale radi aktivnoog djelovanja Crnih rupa(za koje već neki znanstvenici kažu da su Bijele) u kojima su izgrađenamagnetna polja (Leibnizove monade) u kojim su otisnute sve mogućespoznaje, saznanja i znanja – na koji način je stvoren sistem u viduOpće Hologramske galaktičke svijesti, koja je ljudima poznatija kaoKozmički Um.
    I mnogo toga nisi znao od onoga što sad znaš.
    Eto,tad, kad od ovog navedenog ništa nisi znao bio si znanstvenik – a sadkad sve to nabrojeno znaš, postao si ''niš korisni'' pseudoznansvenik.
    I sad mi misaono odgovori – kome ćeš to pljeskati?
    Posramljen, spustio sam ruke u krilo, da bih primjetio da su mi dlanovi mokri.
    Tad pomislih: - Pa nije valjda Majka priroda zaplakala kroz moje dlanove?
    Čekao sam na odgovor – ali odgovora nije bilo.
    Mislim da znam zašto. Naime i ja kad se "grcam u suzama" ne mogu odgovarati na postavljena pitanja.

    izvor

      Similar topics

      -

      Sada je: čet svi 02, 2024 10:16 pm.