Džungla forum - zajebancija do daske

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Džungla forum - zajebancija do daske

Divljina, ludilo, žurke, alkohol, zabava...

       Dobrodošli na Džungla forum!!! Uživajte u Looooooooooodoj zabavi!!.. :)                                   

2 posters

    Novi Toshiba hard drive

    Tornado
    Tornado
    Admin
    Admin


    Broj postova : 66
    Join date : 12.11.2010

    Novi Toshiba hard drive Empty Novi Toshiba hard drive

    Postaj by Tornado sub stu 20, 2010 8:14 pm

    Novi Toshiba hard drive Main

    Toshiba Storage Device Division je najavila dva nova 2.5“ modela hard drive-ova koji su dizajnirani za rad u teškim uslovima 24 časa na dan u računarskim, industrijskim i drugim ekstremnim okruženjima. Novi modeli kapaciteta 100GB SATAS interfejsa MK1060GSCX i 80GB PATA interfejsa MK8050GACY nude očekivanu pouzdanost i performanse na širokom dijapazonu temperatura, visina, opsega vibracija što ih čini odličnim izborima za upotrebu u industrijskoj opremi kao što su ATM uređaji, digitalno nadgledanje, fabrička automatizacija kao i personalni računari za teške uslove rada. Ovi drive-ovi su dizajnirani za produženi rad i bez problema rade na temperaturama od -15 do +70°C.


    Izvor
    bodomiere
    bodomiere
    Admin
    Admin


    Broj postova : 654
    Join date : 12.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Kaštel Sućurac

    Novi Toshiba hard drive Empty Re: Novi Toshiba hard drive

    Postaj by bodomiere sub stu 20, 2010 9:43 pm

    ja imam hdd od 600 Gb i to mi je nekad malo Novi Toshiba hard drive 452504 Novi Toshiba hard drive 452504 Novi Toshiba hard drive 452504

      Sada je: pet tra 19, 2024 10:16 am.